پنج شنبه , 23 آذر 1396
خانه / اخبار بانکی / اخبار موسسات مالی اعتباری ایران / افزایش چشمگیر آمار اعطای تسهیلات در موسسه اعتباری کاسپین (امید جلین)/ تمهیدات خاص برای مشتریانی که پرداخت اقساطشان به تعویق افتاده است

افزایش چشمگیر آمار اعطای تسهیلات در موسسه اعتباری کاسپین (امید جلین)/ تمهیدات خاص برای مشتریانی که پرداخت اقساطشان به تعویق افتاده است

مدیر اعتبارات و وصول مطالبات مؤسسه اعتباری کاسپین(امیدجلین) در گفت و گو با واحد روابط عمومی به بیان آماری جالب توجه از اعطای تسهیلات این مؤسسه پرداخت.

نکات مهم صحبت های یحیی پایین محلی را در ادامه بخوانید:
•ما سال قبل ۷۸۶ میلیارد تومان و امسال ۱۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده‌ایم.
•موضوع فعلی عدم اعطای تسهیلات به مشتریان منابع آزاد چندان ارتباطی به پایان سال ندارد و موسسه همیشه تلاش کرده تا آخرین زمان ممکن به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. اما امسال با توجه به دستورالعمل جدید مدیر اجرائی و هیات تصفیه و لزوم تحویل تعاونی انحلال‌یافته امید جلین به موسسه کاسپین مجبور شدیم در اسفندماه بحث اعطای تسهیلات به مشتریان منابع آزاد نداشته باشیم تا تمام توان صرف آماد‌ه‌سازی اسناد و مدارک لازم شود. هر چند به مشتریان با کارکرد حساب یا در قالب طرح‌ها کماکان تسهیلات داده می‌شود.
•همیشه تلاش داشته‌ایم تا مشوق‌های مناسبی برای مشتریان خود داشته باشیم. امسال نیز به طور مثال دو طرح ربیع و ویژه قرض الحسنه ۲۲ بهمن را ویژه ماه‌‌های پایانی سال ارائه کردیم.
•همه موسسات مالی به مشتریان خاص و خوش‌حساب خود خدمات ویژه‌ای ارائه می‌کنند. ما نیز امتیازات ویژه‌ای برای مشتریان vip خاصه در بخش‌های منابع، مصارف، جوایز و… قائل شده‌ایم. مشتریان محترم جزییات این امتیازات را می‌توانند از شعبه‌های مد نظر خود بپرسند.
•برخی مشتریان، به دلیل رکود و مشکلات موجود در بازار دچار ضرر و زیان شدند و نتوانستند اقساط تسهیلات خود را به موقع پرداخت کنند. مدیر اجرائی موسسه در این زمینه و برای کمک به این مشتریان ۲ راهکار را در نظر گرفت:

نخست اینکه تمهیداتی همچون بخشش ۶ % جریمه تاخیر برای مشتریانی که اقساط خود را پرداخت نمایند در نظر گرفته شده.

همچنین برای آن دسته از مشتریانی که دارای مطالبات معوق و مشکوک الوصول هستند نیز شرایط بسیار خاص و ویژه‌ای در ارتباط با تمدید تسهیلات صادر شده.

توصیه می‌کنم این دسته از مشتریان حتما از این شرایط استفاده کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *