چهارشنبه , 26 مهر 1396
خانه / اخبار بورس / اخبار فوری بورس / بیشترین حجم و ارزش معاملات فرابورس ایران در هفته رقم خورد

بیشترین حجم و ارزش معاملات فرابورس ایران در هفته رقم خورد

تهران – ایرنا – معاملات سرمایه گذاران در بازارهای فرابورس ایران، روز جاری(چهارشنبه) بیشترین حجم و ارزش هفته را به خود اختصاص داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی فرابورس ایران، طی این معاملات در بازارهای فرابورس ایران، 533 میلیون و 880 هزار ورقه بهادار به ارزش 2 هزار و 107 میلیارد و 880 میلیون ریال دست به دست شدو شاخص فرابورس با 0.35 واحد افزایش به رقم 691 واحد رسید.

معاملات 465 میلیون و 290 هزار ورقه ای سهامداران بانک مهراقتصاد به ارزش 535 میلیارد و 80 میلیون ریال بیشترین حجم و ارزش معاملات امروز فرابورس ایران را به خود اختصاص داد.

گفتنی است سرمایه گذاری اقتصاد نوین با 5 درصد رشد بیشترین افزایش قیمت و صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود با 5 درصد نزول بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

در بازار اوراق با درآمد ثابت نیز 600 هزار ورقه اجاره سه ماهه رایتل خرید و فروش شد و بیشترین حجم معاملات صندوق های قابل معامله(ETF) هم به صندوق سرمایه گذاری اعتمادآفرین پارسیان با معامله 613 هزار و 370 سهم اختصاص یافت.

طبق این گزارش، در روز جاری نماد معاملاتی شرکت های پتروشیمی زاگرس و صنعتی مینو، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، با محدودیت دامنه نوسان قیمت تا سقف 50 درصد گشایش یافتند.

}

بازتاب کلوب