خانه / اخبار بانکی / اخبار بانک های ایران / رفع مشکلات مالی واحدهای تولیدی استان آذربایجان غربی در دستور کار بانک ملی

رفع مشکلات مالی واحدهای تولیدی استان آذربایجان غربی در دستور کار بانک ملی

رفع مشکلات مالی واحدهای تولیدی استان آذربایجان غربی در دستور کار بانک ملی

تهران – ایرنا – بانک ملی ایران اعلام کرد: رفع مشکلات مالی واحدهای تولیدی استان آذربایجان غربی در دستور کار این بانک قرار گرفت. به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی بانک ملی، عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه دو تن از اعضای هیأت مدیره و تنی چند از مدیران ارشد این بانک ضمن بازدید از شرکت های ذوب آهن و مجتمع فولاد ارومیه، کنستانتره و آبمیوه ارومیه، شرکت لوله و پروفیل ارومیه و شرکت نورد لوله خاورمیانه بر رفع مشکلات مالی این شرکت ها در جهت رشد و شکوفایی صنعتی استان تاکید کرد.

مدیرعامل بانک ملی ایران در این بازدیدها که با حضور سعادت استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان استانی انجام شد، با تاکید بر لزوم بررسی کارشناسی مسائل و مشکلات شرکت های استان، افزود: هدف این بانک، کمک به فعال سازی خطوط تولید کارخانجات استان آذربایجان غربی بخصوص از طریق تامین سرمایه در گردش این واحدها در چارچوب قوانین و ضوابط است چون فعالیت موثر بخش خصوصی موجب شکوفایی اقتصادی منطقه و افزایش تولید و اشتغال در استان می شود.

وی ضمن اعلام آمادگی بانک ملی ایران برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی استان آذربایجان غربی، تاکید کرد: این بانک آماده نقش آفرینی برای توسعه اقتصادی و صنعتی استان است.

بازتاب کلوب