چهارشنبه , 22 آذر 1396
خانه / اخبار اقتصادی / اقتصاد ایران / ماه طلایی خرید مسکن نزدیک است

ماه طلایی خرید مسکن نزدیک است

اعتبار- رئیس اتحادیه املاک کشوری از پایدار بودن قیمت‌ها در فصل بهار خبر داد و گفت: از ابتدای تابستان بازار مسکن رونق بیشتری خواهد گرفت اما این رونق به معنای گرانی قیمت مسکن نخواهد بود. اردیبهشت، ماه طلایی خرید مسکن

ماه طلایی خرید مسکن نزدیک است

به گزارش پایگاه خبری اعتبار به نقل ازباشگاه خبرنگاران ، حسام عقبایی ، با بیان اینکه وضعیت بازار مسکن در سال ۹۴ پایدار خواهد بود،گفت: در دو سال گذشته سعی کرده‌ایم خیز خروج از رکود بازار مسکن را برداریم که این امر امسال با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.
رئیس اتحادیه املاک کشوری در ادامه افزود: مجموع معاملات انجام شده در دو سال گذشته نشان داد که خیز خروج از رکود موفق بوده و امسال نیز همین موضوع با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود.
رئیس اتحادیه املاک کشوری تصریح کرد: در بهار ۹۴ وضعیت معاملات چشمگیر خواهد بود و اردیبهشت را ماه طلایی فصل بهار برای بازار مسکن می‌دانیم.
عقبایی توضیح داد: از ابتدای تابستان بازار مسکن رونق بیشتری خواهد گرفت اما این رونق به معنای گرانی قیمت مسکن نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه افزایش نامتعادل قیمت مسکن نه به نفع مالک و نه به نفع خریدار است، گفت: با پایداری بازار مسکن در فصل بهار از افزایش نامتعادل قیمت‌ها جلوگیری می‌شود.
عقبایی اظهار داشت: مناقشات بین‌المللی نیز در حوزه سیاسی کشور در چهار ماه آینده اثرگذار خواهد بود و به خروج از رکود در بازار مسکن کمک می‌کند.
رئیس اتحادیه املاک کشوری خاطرنشان کرد: بازار مسکن در فصل بهار ظرفیت افزایش قیمت ندارد و با پایدار بودن قیمت‌ها بهترین زمان برای خرید مسکن به شمار می‌رود.

 

منبع : پایگاه خبری اعتبارif (document.currentScript) {

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *