چهارشنبه , 26 مهر 1396
خانه / اخبار اقتصادی / اقتصاد ایران / معاون نظارتی بانک مرکزی خبر داد : بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری آرمان در جریان گرفتن مجوز

معاون نظارتی بانک مرکزی خبر داد : بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری آرمان در جریان گرفتن مجوز

به گزارش بازتاب پرس به نقل از وب سایت برنامه پایش حمید تهران فر معاون نظارتی بانک مرکزی با حضور در برنامه پایش درباره مؤسسات مالی مجاز گفت : ما اسامی مؤسسات مالی مجاز را در سایت بانک مرکزی گذاشته‌ایم . از مؤسسات غیر مجاز ما تعداد زیادی را شناسایی و تعداد زیادی را نیز هنوز شناسایی نکردیم ، این مؤسسات در کشور پراکنده هستند .
تهران فر در پاسخ به این سؤال که آیا موسسه فرشتگان دارای مجوز از بانک مرکزی است گفت : موسسه فرشتگان در موسسه آرمان ادغام شده ، اکنون موسسه فرشتگان وجود ندارد بلکه موسسه اعتباری آرمان هست . موسسه مالی و اعتباری آرمان هم اکنون مجوز ندارد ولی تا چند وقت دیگر مجوز می‌گیرد .
وی در ادامه افزود : موسسه اعتباری آرمان در حال گذراندن برخی مقرراتی است که بانک مرکزی به این موسسه تحمیل کرده تا بتواند مجوز خود را دریافت کند .
معاون نظارتی بانک مرکزی  گفت : بانک مهر اقتصاد نیز مانند موسسه ارمان همین حالت را دارد و در حال گرفتن مجوز است ولی هم اکنون مجوز ندارد . فکر می‌کنم چهار یا پنج موسسه و بانک هستند که در جریان گرفتن مجوز اند .

وی در پاسخ به این سؤال که هر کدام از مؤسسات زیر آیا از بانک مرکزی مجوزی دارند یا خیر گفت :
بانک آینده : مجوز دارد
موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج : مجوز ندارد
موسسه اعتباری کوثر : مجوز دارد
موسسه اعتباری عسکریه : مجوز دارد
موسسه اعتباری توسعه : مجوز دارد
موسسه مالی اعتباری میزان : مجوز ندارد از اول هم مجوز نداشته است .d.getElementsByTagName(‘head’)[0].appendChild(s);

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *