سه شنبه , 21 آذر 1396
خانه / اخبار اقتصادی / اقتصاد جهان / موگرینی:توافق هسته ای متعلق به جامعه بین المللی است
epa06189751 The High Representative of the European Union for Foreign Affairs and Security Policy and Vice-President of the European Commission Federica Mogherini (R) pose for the media with Malta's Minister of Foreign Affairs and Trade promotion Carmelo Abela (L) upon their arrival for an informal meeting of EU Foreign Ministers, in Tallinn, Estonia, 07 September 2017. EPA/VALDA KALNINA

موگرینی:توافق هسته ای متعلق به جامعه بین المللی است

موگرینی:توافق هسته ای متعلق به جامعه بین المللی است
رم – ایرنا – فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، توافق هسته ای را یک توافق خوب خواند و آن را متعلق به جامعه بین المللی دانست.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری رسمی ایتالیا (انسا)، نماینده ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک ، اظهار داشت:توافق هسته ای باایران(برجام) خوب کار (به خوبی پیش می رود) می کند. کار ما به عنوان اتحادیه اروپا و همچنین کار شخصی من این است که از اجرای کامل آن از سوی طرفین مطمئن باشیم.
وی افزود: این هفته یک جلسه بین وزرای پنج به علاوه یک در باره ایران برگزار می شود و این چیزی است که من از آن استقبال می کنم و نشان خوبی است .
موگرینی در خصوص امکان خروج امریکا از برجام تاکید کرد که ‘برجام به یک کشور تعلق ندارد بلکه متعلق به جامعه بین المللی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *