چهارشنبه , 22 آذر 1396
خانه / اخبار اقتصادی / اقتصاد ایران / پروازهای فرودگاه مشهد طبق برنامه درحال انجام است

پروازهای فرودگاه مشهد طبق برنامه درحال انجام است

مشهد – ایرنا – مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: به رغم وقوع زلزله در این استان، تمام پروازها در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به روال عادی و طبق برنامه درحال انجام است.
محمدباقر قاسم زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وقوع زمین لرزه 6 ریشتری پیش از ظهر امروز در استان، هیچ وقفه ای در روند پروازهای فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ایجاد نکرده و هیچ تاخیری در پروازها به وجود نیاورده است.
وی بیان کرد: از ابتدای امروز 80 پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام شده و سایر پروازهای امروز هم براساس برنامه ای که از قبل اعلام شده بود، انجام خواهد شد.
به گزارش ایرنا بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران کانون این زمین لرزه عمق 10 کیلومتری زمین در شهر سفیدسنگ از توابع بخش قلندرآباد شهرستان فریمان در 100 کیلومتری جنوب مشهد بود.
این زمین لرزه در مشهد نیز کاملا محسوس بود؛ بنا به گزارش برخی منابع شبکه تلفن برخی شهرستان های استان خراسان رضوی به دنبال وقوع این زمین لرزه، دچار اختلال شد.
بر اساس اعلام مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک پس از زلزله 6 ریشتری، تاکنون چندین پس لرزه نیز با قدرت 3 تا 4،7 ریشتری سفیدسنگ را لرزانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *