چهارشنبه , 22 آذر 1396
خانه / اخبار بانکی / اخبار موسسات مالی اعتباری ایران / پیام مدیر اجرایی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۶

پیام مدیر اجرایی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۶

برآمد باد صبح و بوی نوروز                    به کام دوستان و بخت پیروز
مبارک بادت این سال و همه سال        همایون بادت این روز و همه روز
(سعدی)
نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شندیدن ترنم پاکی، صفای روح و جان، جشن پیوند با گذشته و زنده نگه داشتن هویت و فرهنگ ایرانی- اسلامی این مرز و بوم است.
موسسه اعتباری کاسپین (مدیریت امید جلین) در استانه ۱۹ سالگی خود با همایت شما سهامداران و مشتریان گرامی در راستای اجرای سیاست های ” اقتصاد مقاومتی ” ارائه خدمت نموده و امید آن را داریم کارنامه موفقی از خود در سال ۱۳۹۵ به جای گذاشته و توانسته باشیم روند رو به رشد خود را ادامه داده و افتخار ارائه خدمت به هموطنان گرامی را داشته باشیم .
خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علارغم وجود فراز و نشیب های فراوان و با لطف همت و همکاری شما سهامداران و مشتریان عزیز، توانستیم در سالی که گذشت قدم های موثر و موفق در راستای توسعه و پیشرفت پولی و مالی کشور بر داریم و با آغاز سال جدید برنامه ها و تلاش های خود را ارتقا داده و شاهد موفقیت های روز افزون باشیم .
امید است موسسه اعتباری کاسپین در سال جدید بتواند با پشت سر گذاشتن مراحل ادغام و بزرگتر شدن خانواده خود نقش موثرتری در تحقق اهداف معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه ا… علیه) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) را داشته باشد.
مدیر اجرایی موسسه اعتباری کاسپین(امید جلین)
غلامرضا پایین محلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *